Вітання з нагоди Дня народження Юлії Миколаївни Багно

Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Новини факультету > Вітання з нагоди Дня народження Юлії Миколаївни Багно

Сьогодні, 14 червня 2019 року, День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Юлія Миколаївна Багно.

Дорога Юліє Миколаївно!

Сумлінною працею та доброзичливими стосунками з колегами Ви заслужили глибоку повагу, тож прийміть сердечні вітання з нагоди Дня народження. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага й тепло, у серці – світло від людської вдячності. Хай і надалі буде плідною Ваша нелегка праця на благо нашого університету, твердою віра, непоборною сила духу! Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів. Нехай Вас завжди супроводжує щаслива зоря удачі та Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода і добробут.

Зі щирою повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету