Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > Кафедри > Кафедра загальної педагогіки і педагогіки вищої школи > VІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасна українська освіта: стратегії та технології навчання молоді і дорослих»

Основні тематичні напрями роботи конференції:

1. Формування висококомпетентного майбутнього фахівця у процесі його професійного навчання.

2. Нові стратегії підготовки молоді і дорослих до освіти впродовж життя: сучасні виміри.

3. Професійна підготовка майбутніх учителів: сучасні технології і методи навчання.

4. Інтеграція теоретичної та практичної підготовки майбутніх учителів у контексті розбудови Нової української школи.

5. Технологічна готовність майбутніх фахівців до професійної діяльності.

6. Дуальна система освіти як запорука підвищення якості підготовки конкурентоспроможного фахівця.

7. Ключові компетентності як показник особистісного розвитку молоді і дорослих.

8. Нові технологічні підходи до освіти осіб з особливими освітніми потребами.

Доповіді учасників конференції розміщено:

• на Web-сторінці за адресою: http://www.uhsp.edu.ua;
  • надруковано у науковому фаховому виданні університету: «Теоретична і дидактична філологія» (Серія «Педагогіка»). Випуск 31 та у збірнику наукових праць VІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасна українська освіта: стратегії та технології навчання молоді і дорослих».

Бажаємо всім плідної роботи, конструктивного діалогу, нових вагомих здобутків. Сподіваємось, що Ви отримаєте професійне задоволення від обговорення результатів роботи конференції за електронною адресою: phdpu_pedagogika206@ukr.net з позначкою «На конференцію».

Друковані варіанти збірників наукових праць будуть розіслані після завершення конференції за рахунок коштів авторів через відділення «Нової пошти».

[gs-fb-comments]