«Пізнай себе і світ»: визначено переможців загальноукраїнського творчого конкурсу від кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання - Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва

«Пізнай себе і світ»: визначено переможців загальноукраїнського творчого конкурсу від кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання

Факультет педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва > > Новини кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання > «Пізнай себе і світ»: визначено переможців загальноукраїнського творчого конкурсу від кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання

 Проблема високої духовності та естетичної культури особистості, суспільства є особливо важливою у наш час, адже від розуміння і усвідомлення цих життєдайних цінностей залежить подальший розвиток людства і цивілізації загалом. Світ мистецьких образів, мотивів, знаків-символів, традиційних кольорів, різних форм мистецтва має особливий вплив на кожну людину: воно дарує насолоду, захоплює, дивує, вчить бачити, радіти і плакати, надихатись, і творити.

У грудні 2021 року кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання  факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Університету Григорія Сковороди в Переяславі організувала та провела творчий конкурс «Пізнай себе і світ». У ньому взяли участь 171 осіб з-поміж учнів закладів загальної середньої освіти та здобувачів закладів вищої освіти, училищ та професійних коледжів. Нині організатори готові оприлюднити підсумки.

Тріумфаторів конкурсів визначало високоповажне та компетентне журі у складі: Наталія Ігнатенко – професор, декан факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва; Тетяна Мартинюк – доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання; Тетяна Носаченко – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри; Роман Мотузок – старший викладач кафедри, член Національної спілки художників України; Ольга Стрілець – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри, член спілки дизайнерів України; Оксана Смірнова – кандидат педагогічних наук, в.о. доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання; Олена Шпитальова – старша викладачка кафедри та Людмила Данилюк – викладачка кафедри.

Переможці конкурсу «ПІЗНАЙ СЕБЕ І СВІТ 2021»

Номінація «Образотворче мистецтво»

ІІ категорія – учасники 13-16 років: І місце – Гуримська Аріна Ігорівна, учениця Золотоніської школи мистецтв; ІІ місцеКузьменко Каріна Андріївна, учениця 9 А класу, гімназії м. Переяслав, Щепачова Дана Станіславівна, учениця Золотоніської школи мистецтв; ІІІ місце – Форостян Софія Віталіївна, Золотоніської школи мистецтв.

 ІІІ категорія – учасники 17-19 років: І місце – Власюк Оксана Юріївна, студентка Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу; ІІ місце – Заряда Марина Романівна, студентка КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького»; ІІІ місце – Шлапчинська Марія Михайлівна, студентка Рівненського державного гуманітарного університету.

ІV категорія – студенти коледжів та вищих навчальних закладів: І місце – Бессараб Олександр Вячеславович, студент КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»; ІІ місце – Бойко Юля Володимирівна, студентка КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»; ІІІ місце – Головко Ілля Вікторович, студент КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж».

VІ категорія – студенти Університету Григорія Сковороди в Переяславі: І місце – Мацьовка Роман, студент групи ОМ-31; ІІ місце – Грицай Антоніна, студентка групи ОМ-31; ІІІ місце – Овсієнко Юлія, студентка ОМ-41.

Номінація «ДПМ»

І категорія – учасники 7-12 років: І місце – Піварчук Роман Юрійович, учень НВК – ліцей 3; ІІ місце – Жила Ольга, учениця Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської сільської ради Черкаської області; ІІІ місце – Долинка Марта, учениця гуртка «Творча майстерня» Центру художньої творчості дітей юнацтва та молоді Калуської міської ради. 

ІІ категорія – учасники 13-16 років: І місце – Невгод Єлизавета, учениця Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської сільської ради Черкаської області; ІІ місце – Гуменюк Дарина, учениця Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва,  м. Хмельницький; ІІІ місце – Івченко Дар’я.

ІІІ категорія – учасники 17-18 років: І місце – Мігун Тетяна, студентка Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського Волинської обласної ради; ІІ місце – Ференц Богдан Андрійович, студент Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського Волинської обласної ради; ІІІ місце – Дмитрук Дарина.

ІV категорія – студенти коледжів та вищих навчальних закладів: Гран-рі – Парчук Михайло Михайлович, студент Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського; І місце – Терета Катерина, студентка Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського; ІІ місце – Шлапчинська Марія Михайлівна, студентка Рівненського державного гуманітарного університету; ІІІ місце – Голенчук Софія Олександрівна, студентка Володимир-Волинського педагогічного  фаховогой коледжу ім.А.Ю. Кримського.

V категорія – учні Реабілітаційного центру: І місце – Кузнєцов Ярослав, учень Комунального закладу «Новопразька спеціальна школа Кіровоградської обласної ради» (смт Нова Прага Кіровоградської області); ІІ місце – Табачинська Альбіна, учениця смт Нова Прага Кіровоградської області. Комунальний заклад «Новопразька спеціальна школа Кіровоградської обласної ради».

VІ категорія – студенти Університету Григорія Сковороди в Переяславі: І місце – Смірнов Віктор, студент гр. ОМ-41; ІІ місце – Головань Ярослава, студентка ОМ-22 м/с.; ІІІ місце – Реготун Руслана, студентка ОМ-21.

«Хочемо виокремити, що у творчому конкурсі взяли участь 36 вихованців (учні 11-класів з різних регіонів України) культурно-мистецького центру МДЦ «Артек» (Керівник – к.п.н., доц., народний майстер України О. Смірнова). Також дякуємо наставникам конкурсантів, які розвивають художні, творчі та духовні здібності української молоді: Чолінській Ользі Іванівні, вчительці центра художньої творчості дітей юнацтва та молоді Калуської міської ради; Кондрамашиній Аллі Михайлівні, вчительці Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської сільської ради Черкаської області. Клюд Олені Валеріївні, викладачці Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського; Костюк Олександру Анатолійовичу, викладачу Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського; Рожковій Іванні Вікторівні, викладачці Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського; Сівак Віктору Миколайовичу, викладачу Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського; Білітюк Валентину Володимировичу, викладачу Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського; Вітрук Ользі Ананіївні, викладачці  Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського; Надворському Олександру Вікторовичу, викладачу Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського; Ковальчук Олені Сергіївні, викладачці Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського; Ткачовій Олесі Григорівні, вчительці Криворізької школи мистецтв №2, м. Кривий Ріг; Гусєвій Оксані Григорівні, викладачці Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського; Мироновій Тетяні Олександрівні, вчительці школи мистецтв ім. Олеся Гончар, м. Дніпро; Слуцькій Наталії Олександрівні, викладачці КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»; Кагарлицькій Ірині Василівні, вчительці Переяславської ЗОШ №1; Соседко Денису Валерійовичу, викладачу КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького», м. Миронівка; Коваленко Вікторії Леонідівні, викладачці КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького», м. Миронівка; Козоріз Л. В., вчительці ЗОШ І-ІІІ ст. №5, м.Переяслав; Нужній Олександрі, викладачці Педагогічного фахового коледжу – Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії; Козаченко В. Л., викладачці комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»; Давиденко Наталі Владиславівні, вчительці станції юних техніків «Центр науково-технічної творчості молоді Дніпровського району міста Києва»; Лагоді Тетяні Анатоліївні, вчительці комунального закладу «Луцький навчально-виховний Комплекс «гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»; Білик Оксані Сергіївні, викладачці Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського; Іванущик І.Ю., вчителю Соснівської гімназії – філії ОЗЗСО «Квітневський ліцей»; Голінській Олені Костянтинівні, викладачці КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І.С. Нечуя-Левицького», м. Миронівка; Гуменюк Ларисі Миколаївні, вчительці зразкового художнього колективу гуртка бісероплетіння «Перлинки» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький; Григоращук Христині Дмитрівні, вчительці КЗ ОЦНТТУМ, м. Чернівці;Опаряк Вікторії Олександрівні, викладачці Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу; Алмаєвій Анні Мідахатівні, вчительці Золотоніської школи мистецтв, м. Золотоноша; Сіренко Наталії Степанівні, вчительці комунального закладу «Новопразька спеціальна школа Кіровоградської обласної ради», смт Нова Прага; Олефіренко Тетяні Василівні, вчительці комунального закладу «Новопразька спеціальна школа Кіровоградської обласної ради», смт Нова Прага; Близнюк Юлії Сергіївні, вчительці Переяславської гімназії Переяславської міської ради та Шилінговському Володимиру Олександровичу, вчителю НВК– ліцею 3, м. Володимир» – розширено коментують та дякують організатори.

Зичимо всім учасникам конкурсу творчого натхнення, цікавих ідей, щоб кожен зміг реалізувати свої мрії та успіхів у навчанні.

Пресцентр кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання

Перейти до вмісту