Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Анонси факультету > Анонси кафедри кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти > Стартувала реєстрація на І Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Початкова освіта сьогодення: проблеми та перспективи вирішення»

Кафедра педагогіки, теорії та методики початкової освіти факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Університету Григорія Сковороди в Переяславі запрошує науковців, викладачів педагогічних закладів, аспірантів та магістрантів взяти участь у роботі І Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Початкова освіта сьогодення: проблеми та перспективи вирішення», яка відбудеться 31 травня 2021 року на базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Серед ключових напрямків роботи конференції: НУШ як основа модернізації початкової освіти; Учитель закладів початкової освіти – фундатор становлення особистості; Початкова школа і сучасні суспільні виклики; Психологічні проблеми діяльності початкової школи та Соціалізація учня в умовах роботи початкової школи.

Задля того, аби здійснити перший крок до участі в конференції, необхідно до 31 травня 2021 року надіслати заявку та текст тез (3-5 сторінок) на електронну адресу konferenzia7@ukr.net.

Збірник матеріалів конференції буде розміщено на сайті факультету.

Конференція проходитиме: 31 травня 2021 року (дистанційно).

Місце проведення заходу: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (вул. Сухомлинського 30, м. Переяслав, Київська область).

Більше деталей та вимоги до оформлення тез Ви знайдете в інформаційному листі.

За додатковою інформацією щодо участі у конференції, в разі їх виникнення, просимо звертатися за телефонами:

+38 (097) 740-84-14 – Мороз Наталія Валеріївна;

+38 (093) 197-89-39 – Васенко Валентина Василівна;

+38 (073) 061-99-03 – Красюк Людмила Василівна;

+38 (068) 122-48-33 – Форостюк Тетяна Вікторівна.

Прес-центр кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти