Факультет мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології > > Анонси кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання > VIІІ Міжнародна Інтернет-конференція «Регіональні культурні, мистецькі та освітні практики» вже цього вікенду – поспішайте зареєструватися

Кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва університету запрошує науковців, викладачів мистецьких і педагогічних закладів, аспірантів, магістрантів та практикуючих педагогів взяти участь у роботі VIІІ Міжнародної інтернет-конференції «Регіональні культурні, мистецькі та освітні практики», що відбудеться  18-20 березня 2021 р. на базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Серед ключових напрямків роботи конференції:

1. Історія, теорія та   практика сучасного художньо-історичного та художньо-педагогічного краєзнавства;
  2. Актуальні проблеми мистецтва та педагогіки у контексті євроінтеграції;
  3. Теоретичні та практичні засади професійної підготовки майбутніх учителів мистецтва;
  4. Упровадження основ інфо-медійної грамотності в практику професійної підготовки майбутніх учителів мистецтва в школі.

Усе що необхідно для того, аби здійснити перший крок до участі – заповнити анкету за посиланням нижче та до 16 березня 2021 року надіслати тези доповіді або статтю на електронну адресу regionalkonf2021@gmail.com.

Електронну версію збірника, програму та сертифікат учасники отримають електронною поштою (у форматі PDF).

Реєструйтесь для участі у конференції просто зараз тут: https://forms.gle/GUs7vXERT5j3itdv7

Організаційний внесок – 100 грн.

Конференція проходитиме: 18-20 березня 2021 року (дистанційно).

Місце проведення заходу: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (вул. Сухомлинського 30, м. Переяслав, Київська область).

Більше деталей та вимоги до оформлення тез Ви знайдете в інформаційному листі, який ви знайдете тут.

За додатковою інформацією щодо участі у конференції просимо звертатися за телефонами: Кожевнікова Лариса Василівна – 0681813681; Ткаченко Олена Миколаївна – 0635380977; Малашевська Ірина Анатоліївна – 0935240127; Носаченко Тетяна Борисівна – 0631512502

Прес-центр кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання